Hakkımızda

 

İtalya kökenli pizza, 1905 yılında Amerika’da ilk kez üretime başlanmasıyla dünya mutfağına hızlı bir şekilde yayılmıştır. Ana hammaddesi hamur, domates ve peynir olan pizzanın üzerine isteğe bağlı olarak yerleştirilen ürünler sayesinde farklı lezzet seçenekleri sunulmaktadır. Yemek kültürünün vazgeçilmezi olan aynı masada aile ve yakınlarla yemek yeme alışkanlığı, pizzayı eşit paylaşma ve farklı damak tatlarına karşılık verebilme amacını doğurmuştur. Bunun sonucunda günümüzde herkese hitap eden ‘dilim pizza’ ortaya çıkmıştır.

2014 yılı itibariyle Türkiye’de oluşan bu sektörün Türk markası Pizza2GO sağlık ve kalite şartlarını ön planda tutarak en lezzetli pizzaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

İlk şubesi İstanbul Kadıköy’de açılan Pizza2go 2016 yılı itibariyle Üretim,dağıtım ve otomasyon alanında yaptığı yatırımlarla operasyon gücünü genişleterek franchise vermeye başlamış, 3’ü firmaya ait olmak üzere 5 şubesi bulunan markanın yılsonu hedefi 10 şubeye ulaşmaktır.

İşin Sırrı Tazelik ve Tecrübe

Subelerimizde ürünler gunluk taze sebzeler,özel baharatlar,kaliteli malzemeler ve Pizza2GO ustalarının uzmanlıkları sonucu ortaya çıkar.Taze domateslerimizin ve özel baharatlarimizin harmanlanmasi ile pizza sosumuz hazırlanır. Yine gunluk yapilan ozel hamurlarimiz ve En kaliteli malzemeler kullanılarak cesitlerimiz oluşturulur ve fırına verilir. Hiçbir pizza çeşidinde katkı maddesi veya renklendirici bulunmaz.

İşte bizi bu kadar özel ve pizzalarimizi bu kadar güzel kılan şey budur.

900000 +

Mutlu Müşteri

49000 +

Çalışma Saati

9000000 +

Dilim Pizza

1450000 +

Adet Pizza

Dilim Pizza

Ayaküstü acıktıysanız dilim pizzalarımız tam size göre. Doyurucu büyüklükte, sürekli taze ve istediğiniz kadar yiyebilirsiniz. İster etli, ister vejeteryan dilim pizzalarımızdan seçebilirsiniz.

Pizza

İster evde, ister arkadaşlarınız ile. İstediğiniz yerden Pizza2go pizzalarından sipariş verin ve bu eşsiz lezzetin tadını çıkartın. Taze ve özenle hazırlanmış malzemeler ve pizza2go lezzeti, doymanız için en büyük sebep !