Franchise

PIZZA2GO franchise hakkını almak ve bu şekilde bir restoran açmak sabır, planlama, araştırma, değerlendirme, yer seçimi ve restoran işletmesine bizlerle beraber birebir katılım gerektirmektedir.

Franchise hakkına ilişkin onay, finansal yeterlilik dışında da bir dizi unsura dayanmaktadır. Bu unsurlar arasında kişisel özellikler, enerji, olumlu yaklaşım, emek harcama niyeti, yazılı bilgi paylaşabilme kabiliyeti ve liderlik yetenekleri yer almaktadır. Bunun yanında biraz muhasebe, biraz pazarlama ve biraz da lezzet bilgisine ihtiyacınız olacaktır.

Bir Pizza2Go Franchise işletmesini açmak ile bir anda rahata kavuşacağınızı düşünüyorsanız yanıldığınızı ilk günden söyleyebiliriz.

Neden PIZZA2GO ?

Bir Franchise sözleşmesi bir gelir garantisi değil bir gelir şansı sunmaktadır. Size geliri işinize sahip çıkmanız, çok çalışmanız, markaya inanmanız, markayı korumanız sağlayacaktır. PIZZA2GO nun yılları aşkın birikim ve tecrübesi, lezzeti ve işletme bilgisi ile birleştiğinde işin sadece yarısı kontrol altına alınmaktadır. Diğer yarısı ise tamamen sizlerin çalışmanız sonucunda ortaya çıkacaktır.

Restoran ve gıda endüstrisi çok yoğun bir rekabetin yaşandığı bir sektördür. Bu sektöre girişte yanınızda PIZZA2GO Franchise desteğinin ve markasının olmasının büyük avantajları vardır.

İşletilen PIZZA2GO restoranlarımızın satış ve maliyet tabloları ilk başvurunuzdan ve yüz yüze görüşmemizden sonra işe uygunluğunuzu hissettiğimizde tüm açıklığıyla sizlere verilmektedir.

Franchise adayının başvuru ve takip süreci

» Başvuru

» Değerlendirme

» Görüşme

» Analiz hazırlıkları

» Fee bedeli transferi ve ön protokol

» Şirket kurulumu için yönlendirme

» Fırın ve ekipman bağlantılarının kurulması

» Iş takip prosesinin imza karşılığı verilmesi dükkân lokasyonu araştırması

» Kiralama ve alt kira yapılması

» Mimari proje ve onay

» Teklif değerlendirmesi

» Onay sonrası franchise sözleşmesi

Başvurular internet sitemizden veya info@pizza2go.com.tr adresine mail atılarak yapılabilir.

Bir PIZZA2GO Restoranının yatırım maliyeti

Bir PIZZA2GO restoranının yatırım maliyeti, lokasyonun kriterlerine,kiralanan dükkanın inşaat şartlarına ve Mt2 ölçülerine göre değişiklik göstermekte olup, 100.000$ + KDV’den başlamaktadır.

İdeal Metrekare değerleri şu şekildedir:

Min. 6 mt ön cephe genişliği

Min. 2.50 mt tavan yüksekliği

Min:60 mt2 Salon alanı

Min:20 mt2 Depo alanı